Ochrana osobních údajů

Kdo jsme

Občanské sdružení na podporu přírodní medicíny, o.s.
Společná 2213/6
182 00 Praha 8
IČ: 22882570

Registrace a přihlašování, obsah, komentáře

K tomuto webu se neregistrují ani nepřihlašují uživatelé, nemají možnost vkládat obsah ani přidávat komentáře k jeho obsahu.

Kontaktní data pro nákup

Kontaktní data pro nákup zboží v e-shopu jsou nezbytná pro vyřízení objednávky a jejich správa je ošetřena v obchodních podmínkách. Data s nikým nesdílíme.

Cookies, analytika a vložený obsah z dalších webů

Tyto webové stránky používají soubory cookie ke zlepšení při procházení webových stránek. Z nich jsou ve vašem prohlížeči uloženy soubory cookie, které jsou klasifikovány jako nezbytné, protože jsou nezbytné pro fungování základních funkcí webových stránek. Soubory cookie třetích stran, se do vašeho prohlížeče ukládají pouze s vaším souhlasem. Pokud Vám tyto služby nevyhovují, můžete je na tomto webu vypnout. Pak ovšem nemusí být některé části webu plně funkční.

Nastavit

 

Nákupní košík